PASJA

Tworzymy najwyższej jakości sprzęt i akcesoria dla filmowców i fotografów. Nasze produkty powstają w siedzibie firmy umiejscowionej w Kaliszu – mieście położonym w centralnej Polsce. Działamy z pasją – tworzymy dla pasjonatów!

FIRMA

Prawie 30-letnia działalność naszej firmy na rynku foto-wideo to okres ciągłego doskonalenia i usprawniania każdego aspektu naszej pracy. Obserwując zmiany i rozwój technologii nieustannie rozszerzamy nasz asortyment. Silną pozycję lidera na rynku zdobywamy dzięki konsekwencji i dążeniu do profesjonalizmu.
Przywiązujemy uwagę przede wszystkim do wiedzy i jakości, uważnie wsłuchując się w sugestie naszych Klientów i wypracowując model rozwiązań, który byłby dla nich najkorzystniejszy. Domeną naszej firmy jest dostosowywanie się do potrzeb Klientów oraz partnerska i owocna współpraca pozbawiona sztywnych reguł.

NIEZAWODNOŚĆ

Obecnie dzięki nowoczesnemu i komfortowemu zapleczu budynków zapewniamy sprawną i profesjonalną obsługę. Przestronny magazyn gwarantuje szybki i stały dostęp do oferowanych produktów. Zespół działu handlowego fachowo i sprawnie obsługuje klientów, dysponując pięcioma liniami telefonicznymi. Na miejscu znajduje się przestrzenny salon ekspozycyjny, w którym można dokonać zakupów także przy użyciu kart płatniczych. Nasi Klienci poznali nas wręcz z przesadnej dbałości o zabezpieczanie wysyłanych towarów.

ZAUFANIE

Wieloletnie doświadczenie w branży, profesjonalna obsługa i wzajemne zaufanie, które u wielu z Państwa już zdobyliśmy, to fundamenty, na których budujemy siłę naszej firmy. Szeroki asortyment oferowanych produktów, ich dostępność, gwarantowana satysfakcja zakupu, wypracowane wysokie standardy pracy oraz rabaty dla stałych Klientów to magnesy, które przyciągają partnerów do współpracy z nami. W swoich działaniach kierujemy się zasadami uczciwej rywalizacji rynkowej.

UZNANIE

Praca i wysiłek naszego zespołu zostały docenione m.in.:

przyznaniem II miejsca w zestawieniu Orły Fotografii 2019
przyznaniem wyróżnienia dla naszej Kolekcji Luxury Wood na XX Międzynarodowych Targach Film Video Foto 2017w Łodzi

przyznaniem medalu za najlepszy produkt polski dla naszego slidera Kameleon na Międzynarodowych Targach Łódzkich FVF 2017

przyznaniem medalu dla Zestawu napędowego Varanus na XIX Międzynarodowych Targach Film Video Foto 2016 w Łodzi, jako najlepszy produkt w kategorii Video

przyznaniem wyróżnienia za Kran Kamerowy Flamingo z głowicą sterowaną elektronicznie Koliber na XVIII Międzynarodowych Targach Film Video Foto 2015 w Łodzi

przyznaniem medalu dla naszego F-Ringa za Najlepszy Produkt Polski na Targach Film Video Foto 2012 w Łodzi

przyznaniem medalu za statyw naramienny Neon na Międzynarodowych Targach Film Video Foto 2011 w Łodzi

przyznaniem wyróżnienia dla naszego statywu Krypton na IX Międzynarodowych Targach FILM VIDEO FOTO w Łodzi w kategorii Video który dodatkowo został uhonorowany medalem za najlepszy polski produkt targów

przyznaniem wyróżnienia na Międzynarodowych Targach Łódzkich „…za statyw naramienny do kamer wideo Tytan

nadaniem Medalu Uznania Polskiego Stowarzyszenia Wideofilmowców „…za wkład wniesiony w rozwój zawodu Realizator Wideo”

przyznaniem przez Pocztę Polską tytułu „Klienta roku” w latach 2000, 2003 i 2004

WSPIERANIE

 Światowego Festiwalu Filmów Niezależnych UNICA 2003 w Warszawie
 Warszawskich Festiwali Amatorskich Filmów Fabularnych „Oskariada”
 Międzynarodowego Festiwalu Filmowego „Cinema Off” w Poznaniu
 Festiwalu Filmowego „Dozwolone do lat 21”
 Foto Galerii „Bezdomnej” w Łodzi
 Legnickich Warsztatów Filmowych
 Zjazdów organizowanych przez PSW
 Programu telewizyjnego dla pasjonatów wędkowania „Taaaaka Ryba”
 Naukowo-badawczej wyprawy płetwonurków na arktyczną wyspę Spitsbergen.

NARZĘDZIA

Oprócz tradycyjnych form coraz większe znaczenie mają nowoczesne narzędzia współpracy. |Mając to na uwadze stworzyliśmy dynamicznie rozwijającą się stronę internetową. Oglądalność naszej witryny www.foton.kalisz.pl dawno przekroczyła 3 – milionową ilość odwiedzin.
Stały dostęp do strony pozwala na dokonywanie zakupów w sklepie internetowym, sprawdzania aktualnych cen, promocji i nowości. Umożliwiliśmy również naszym Klientom zakupy na raty oraz wygodne formy płatności: kartami kredytowymi, przelewami oraz e-przelewami.

WIZJA

Chcemy budować firmę w oparciu o dobre relacje międzyludzkie, zmieniające się trendy i technologie, gwarantując wysoką jakość, nowoczesność i niezawodność. W swojej działalności zajmujemy się produkcją, handlem oraz importem, ale głównym naszym celem jest zdobywanie nowych rynków zbytu dla naszych produktów. Udało nam się zaistnieć na wszystkich kontynentach.